CIĘCIE LASEREM

Cięcie blach laserem do 4000 x 2000 mm, grubość 25 mm

Nasze lasery ze sterowaniem CNC o mocy dochodzącej do 6 kW pracują 24 godziny na dobę. Realizujemy usługi na materiale własnym lub powierzonym. Tniemy całe spektrum różnych rodzajów i gatunków materiałów. Usługi realizujemy na najnowocześniejszych urządzeniach o obszarze roboczym 4000 x 2000 mm i tnące do grubości 25 mm.

Wycinanie laserowe zyskuje na popularności jako jedna z głównych metod cięcia stali. Spowodowane jest to wysoką precyzją, powalającą jakością oraz zadziwiającą prędkością cięcia. Technologia cięcia laserowego pozwala bez trudu ciąć stal, a także inne materiały z precyzją niedoścignioną przez inne technologie.

ESTIMET oferuje usługi cięcia laserowego na potrzeby firm z wielu różnych branż z całej Europy. Realizujemy zlecenia obejmujące wielotysięczne serie elementów, a także wykonujemy elementy jednostkowe na potrzeby prototypów. Nasza fabryka stworzona została specjalnie na potrzeby realizacji usług obróbki blach. Dzięki automatyzacji a także zaangażowanej kadrze pracowników produkcja realizowana jest 24 godziny na dobę.

Cięcie laserem - wycena w max 3 godziny!

Dlaczego my ?

NASZE MOCNE STRONY:

  • Głowice laserowe o mocy 6 kW
  • Szybkie czasy realizacji
  • Elementy czyste i estetycznie zapakowane
  • Czysta krawędź, bez zadziorów
  • Wysokie tolerancje wymiarowe
  • Umiejętność cięcia zawiłych kształtów
  • Cięcie drobnych elementów
  • Możliwość naniesienia oznaczenia punktów montażowych wykorzystywanych w kolejnych procesach produkcyjnych

PROFESJONALIZM

Do każdego projektu czy też zamówienia podchodzimy indywidualnie. Koncentrujemy się na indywidualnych wymaganiach i oczekiwaniach każdego z naszych klientów. Bierzemy odpowiedzialność za złożone obietnice.

DORADZTWO

W przypadku gdy masz wątpliwości co do technologii w jakiej powinno być wykonane Twoje zamówienie, skonsultuj się z nami, a my podpowiemy Ci najbardziej efektywne rozwiązanie.

Błyskawiczna realizacja

Wiemy, że Twoje zamówienie jest ważne. Wiemy, że potrzebujesz go szybko. Zrobimy wszystko by dostarczyć je błyskawicznie

Kompleksowo

Wśród usług, które świadczymy znajdziesz kompleksowe rozwiązania – od dostępności materiału, poprzez cięcie, gięcie, operacje wykańczające, pakowanie i dostawę.

Tniemy różne materiały

Tniemy blachy nierdzewne, aluminiowe, konstrukcyjne oraz wiele innych. Posiadamy własny magazyn materiałów.

Skontaktuj się z nami by otrzymać szybką wycenę Twojego zamówienia zawierającego wycinanie laserem

Otrzymasz ofertę w ciągu max. 3 godzin | +48 731 730 001 | *protected email*
Pomożemy Ci obniżyć koszty, podniesiemy standard wykonania.

Jakie grubości tniemy ?

Rodzaj ciętego materiałuMaksymalna grubość
Stal węglowa / konstrukcyjna25 mm
Stal nierdzewna, Żaroodporna25 mm
Aluminium15 mm
Mosiądz8 mm
Miedź, Tytan, Brąz6 mm
Stal ocynkowana, Blachy powlekane5 mm

Materiały, które tniemy

Stal węglowa / konstrukcyjna
Stal nierdzewna
Żaroodporna
Aluminium
Mosiądz
Miedź
Tytan
Brąz
Stal ocynkowana
Blachy powlekane

Masz pełną kontrolę dzięki
SMART FACTORY

Smart Factory, czyli modułowość, informacje o produkcji w czasie rzeczywistym, kontrola zasobów oraz przedstawienie realizowanych procesów w systemie informatycznym, a co za tym idzie w Internecie.

Dzięki najnowszym osiągnięciom w dziedzinie technologii informatycznych jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom realizację usług szybciej, dokładniej, zgodnie z ich specyficznymi wymaganiami, a także w sposób, który daje klientowi kontrolę nad procesami produkcyjnymi.

To co odróżnia ESTIMET od konkurencji to nie tylko zaawansowanie technologie produkcyjne (cięcie laserem, cięcie wodą, wycinanie gazowe i plazmowe), ale także informatyzacja i automatyzacja procesów, dzięki którym mamy dużo większą kontrolę nad pracami, które wykonujemy.

Dostawy

Towar dostarczamy pod wskazane przez klienta miejsce w całej Europie, także w systemie JIT.

Jednym z naszych priorytetów jest szybkość działania. Mamy świadomość tego, iż na dzisiejszym rynku oczekiwania klienta muszą być spełniane natychmiastowo. Optymalizujemy nasze procesu pod kątem szybkości realizacji usług. Gwarantujemy jedne z najszybszych czasów realizacji na rynku!

 

TOP