CIĘCIE PLAZMĄ

Cięcie blach plazmą do 6000 x 2000 mm, grubość 40 mm

Często stosowane jako alternatywa do cięcia gazowego, cięcie plazmowe jest niezawodną metodą cięcia blach czarnych, nierdzewnych oraz aluminiowych do grubości 40 mm. Nasza maszyna pozwala na cięcie blach o gabarytach 6000 mm x 2000 mm.

Cięcie plazmą pozostaje jedną z najpopularniejszych metod cięcia blach. Szczególnie doceniane w przypadku cięcia grubych blach aluminiowych i nierdzewnych. Duże pole robocze pozostawią tą metodę bezkonkurencyjną na tle takich technologii jak cięcie laserowe, czy cięcie wodą.

ESTIMET oferuje usługi cięcia plazmowego na potrzeby firm z wielu różnych branż z całej Europy. Realizujemy zlecenia obejmujące wielotysięczne serie elementów, a także wykonujemy elementy jednostkowe na potrzeby prototypów. Nasza fabryka stworzona została specjalnie na potrzeby realizacji usług obróbki blach. Dzięki automatyzacji a także zaangażowanej kadrze pracowników produkcja realizowana jest 24 godziny na dobę.

Dlaczego my ?

NASZE MOCNE STRONY:

  • Możliwość szybkiego cięcia cienkich blach
  • Szybkie czasy realizacji
  • Możliwość cięcia aluminium, stali nierdzewnej, stali czarnych
  • Opcja grawerowania / znakowania

OBSZAR ROBOCZY

W przypadku urządzenia do cięcia plazmowego dysponujemy obszernym obszarem roboczym, który pozwala na cięcie materiałów o wymiarach 6000 x 2000 mm. Daje nam to duże możliwości produkcyjne i pozwala na efektywny nesting elementów.

SZYBKOŚĆ OFERTY

Wiemy jak istotny dla naszych klientów jest dostęp do informacji. Tym samym za cel stawiamy sobie przedstawienie oferty cenowej na zapytania naszych klientów w ciągu 3 godzin od jego otrzymania.

Małe oraz duże serie

Jesteśmy w stanie szybko i sprawnie wyciąć zarówno duże jak i małe serie w danym zleceniu.

Duże gabaryty

Dzięki obszarowi roboczemu, który mierzy sobie 6×2 m, jesteśmy w stanie pociąć duże formaty blach, często używane w przemyśle morskim czy offshore.

Wykańczanie krawędzi

Wszystkie elementy po cięciu przepuszczane są przez szlifierkę szerokotaśmową lub ręcznie gradowane by uzyskać jak najlepszą jakość krawędzi i pozbyć się zadziorów.

Skontaktuj się z nami by otrzymać szybką wycenę Twojego zamówienia zawierającego wycinanie plazmą

Otrzymasz ofertę w ciągu max. 3 godzin | +48 731 730 001 |
Pomożemy Ci obniżyć koszty, podniesiemy standard wykonania.

Jakie grubości tniemy ?

Rodzaj ciętego materiałuMaksymalna grubość
Stal węglowa / konstrukcyjna40 mm
Stal nierdzewna, Żaroodporna40 mm
Aluminium40 mm

Materiały, które tniemy

Stal węglowa / konstrukcyjna
Blachy morskie
Stal nierdzewna
Żaroodporna
Aluminium
Tytan

TOP