DOKUMENTACJA CAD

Korzystamy z najnowszych rozwiązań w dziedzinie rysowania, projektowania oraz planowania produkcji.

1

Wiedza i doświadczenie

Nasi technicy CAD posiadają bogatą wiedzę i doświadczenie w zakresie opracowań rysunków i projektów technicznych, produkcyjnych i kontrolnych. Odpowiednie przygotowanie projektów czy zaplanowanie procesów produkcyjnych jest kluczem do sukcesu w naszej branży.

Korzystamy z najnowszy rozwiązań w dziecinie rysowania, projektowania oraz planowania produkcji, a także zarządzania procesem produkcyjnym oraz magazynem materiałów i elementów gotowych.

2

Oszczędność materiału

Dzięki rozwiązaniom informatycznym możemy zwiększyć procent zużycia materiału. Dodatkowo dzięki inwestycją w maszyny o dużych polach obróbczych możemy zaoszczędzić dla naszych klientów jeszcze więcej, gdyż duże pole obróbcze daje nam większą elastyczność w zakresie wykorzystania materiału co przekłada się na jego efektywniejsze zużycie.

3

Praca z projektami 3D

Dzięki oprogramowaniu do obróbki plików i projektów 3D jesteśmy w stanie stworzyć ich płaskie modele (tak zwane flaty) by dalej w procesach produkcyjnych odtworzyć je w formie docelowej jaką są ich odpowiedniki przestrzenne.

info

Obsługiwane formaty plików

Obsługujemy większość formatów stosowanych w branży. Najczęściej spotykane z formatów na których pracujemy to pliki DXF, DWG, SLDPRT, IPT i STEP. Obsługujemy także wiele innych formatów.

TOP