O FIRMIE

Dostarczamy kompleksowe usługi obróbki blach.

Szybkość i przejrzystość obsługi przy zachowaniu jakości i innowacyjności.

KOMPLEKSOWOŚĆ

ESTIMET dostarcza kompleksowe usługi obróbki blach.  Szybkość i przejrzystość obsługi zamówień klientów przy zachowaniu jakości i innowacyjności. Stosujemy najnowsze technologie w zakresie produkcyjnym, jak i w obszarze obsługi klienta. Aspirujemy do roli jednego z największych dostawców elementów z blach w Europie.

Jeśli coś da się wyciąć z blach, my wytniemy to szybko i zgodnie z Twoimi wymaganiami.
Dostarczamy elementy gotowe do montażu, doskonałe jakościowo i estetycznie zapakowane. Dostawa na miejsce i czas, stosujemy transport własny lub sprawdzoną sieć partnerów spedycyjnych.

Nasze technologie pozwalają na cięcie pełnego spektrum grubości praktycznie każdego materiału tj. stal węglowa/konstrukcyjna, stal nierdzewna, żaroodporna, aluminium, mosiądz, miedź, tytan, brąz, stal ocynkowana oraz blachy powlekane.

Posiadamy własny magazyn materiałów o powierzchni 5000 m2, dzięki czemu jesteśmy w stanie reagować na zmieniające się potrzeby klientów, oferując stosunkowo krótki termin realizacji zlecenia. Stosowane przez nas materiały posiadają atesty minimum klasy 3.1 oraz zawsze posiadają oznaczenie CE.

DOŚWIADCZENIE

Firma ESTIMET powstała na bazie ponad 30 letniego doświadczenia, które w branży metalowej zdobywali założyciele spółki. Firma została założona jako podmiot specjalizujący się w obróbce blach. Głównym profilem działalności firmy jest cięcie, gięcie, zwijanie oraz inne operacje dotyczące obróbki blach.

SZYBKOŚĆ

Szybkość, elastyczność w działaniu i koncentracja na potrzebach klientów to aspekty wyróżniające firmę. Zwracamy szczególną uwagę na jakość i obsługę klienta. Zdajemy sobie sprawę z tego, iż na dzisiejszym rynku szybkość reakcji na potrzeby klienta jest kwestią kluczową. Każdy proces, który realizuje firma ESTIMET jest zaprojektowany tak by maksymalizować element, którym jest szybkość realizacji czy to zamówienia, komunikacji, informacji, czy dostawy.
Naszym celem jest dostarczenie Ci w 100% zadowolenia ze współpracy.

CIĘCIE BLACH

Jesteśmy jednym z najbardziej zróżnicowanych pod kontem technologii cięcia dostawców usług obróbki blach

GIĘCIE BLACH

Jesteśmy jednym z najbardziej zróżnicowanych pod kontem technologii cięcia dostawców usług obróbki blach

ZWIJANIE

Jesteśmy jednym z najbardziej zróżnicowanych pod kontem technologii cięcia dostawców usług obróbki blach

Jeśli coś da się wyciąć, my wytniemy to szybko i zgodnie z Twoimi wymaganiami.

WIARYGONOŚĆ

Zależy nam na tym aby być dla naszych partnerów firmą wiarygodną. W celu poświadczenia naszego zaangażowania w profesjonalne podejście do tematów, które zlecają nam nasi klienci stale podnosimy swoje kompetencje.

Nasza firma działa w oparciu o certyfikowany system zarządzania ( ISO 9001).

Posiadamy certyfikat zgodności zakładowej kontroli produkcji (EN 1090)

20

ton stali dziennie

30

osób pracuje dla Ciebie

24H

na dobę

DUMA

Z naszymi usługami docieramy do 39 krajów Europy, co stanowi 85% naszego kontynentu. Pragniemy być dumni z pracy, którą wykonujemy, z usług które świadczymy. Pragniemy, by nasi klienci i partnerzy biznesowi mogli być dumni z tego, że współpracują z firmą taką jak nasza.

Zapewniamy najlepsze warunki pracy dzięki zaawansowanemu wyposażeniu oraz efektywnym technikom produkcji. Nieustannie wdrażamy innowacje, dzięki którym pozostajemy w gronie najlepiej zaopatrzonych zakładów obróbki metali.

SMART FACTORY

Automatyzacja i informatyzacja produkcji oraz procesów związanych z obsługa klienta, czyli coraz lepiej rozpoznawalny dziś termin Smart Factory jest jednym z trendów, który motywuje naszą firmę do rozwoju. Firma ESTIMET jest rozwijana w kierunku tego trendu. Naszym celem jest jak najszersza automatyzacja całości procesów związanych z realizacją usług obróbki blach.

TOP