Gięcie blach CNC

Nasze prasy krawędziowe mają możliwość gięcia elementów do długości 5000 mm z naciskiem 225 ton przy bardzo bogatym magazynie narzędzi gnących, które pozwalają na gięcie nawet bardzo skomplikowanych elementów.

Gięcie blach

Oferujemy usługi gięcia blach oraz rur i profili. Blachy zaginamy na trzech sterowanych numerycznie prasach krawędziowych o max nacisku 220 ton oraz o max długości gięcia 5000 mm. Nasz bogato wyposażony magazyn narzędzi gnących pozwala nam na gięcie nawet bardzo skomplikowanych elementów, a posiadane oprogramowanie wspomagające pracę naszych maszyn pozwala nam na symulację procesu gięcia. Wszystko to pozwala nam na realizację zleceń z niezwykłą precyzję i dokładnością. Ponadto w naszym parku maszynowym znajdują się dwie giętarki CNC do rur i profili. Mamy możliwość gięcia zarówno na giętarce trzpieniowej, jak i beztrzpieniowej.
Precyzyjne gięcie blach
Otrzymasz ofertę w ciągu max. 3 godzin

Kontakt

Współpracujemy z firmami produkcyjnymi, projektantami, designerami, inżynierami z różnych gałęzi przemysłu i różnych branż. Jesteśmy w stanie obsłużyć zamówienie klientów z każdej branży. Zawsze z radością pomagamy w realizacji projektów naszych klientów.
Lokalizacja
Miechucino, ul. Kartuska 2, Polska - Siedziba główna
Koczała, ul. Miastecka 33, Polska - Oddział produkcyjny
Kartuzy, ul. Gdańska 43 - Biuro handlowe
Telefon
+48 731 730 001
e-mail
sales@estimet.com
godziny otwarcia
Poniedziałek - Piątek - 8:00 | 16:00
Odbiór towaru z magazynu
Poniedziałek - Piątek - 8:00 | 16:00
apartmentenvelopesmartphone