O nas

Nasza firma działa w oparciu o certyfikowany system zarządzania ( ISO 9001).
Posiadamy certyfikat zgodności zakładowej kontroli produkcji (EN 1090)

KOMPLEKSOWOŚĆ

ESTIMET dostarcza kompleksowe usługi obróbki blach. Szybkość i przejrzystość obsługi zamówień klientów przy zachowaniu jakości i innowacyjności. Stosujemy najnowsze technologie w zakresie produkcyjnym, jak i w obszarze obsługi klienta. Aspirujemy do roli jednego z największych dostawców elementów z blach w Europie.

Dostarczamy elementy gotowe do montażu, doskonałe jakościowo i estetycznie zapakowane. Dostawa na miejsce i czas, stosujemy transport własny lub sprawdzoną sieć partnerów spedycyjnych. Nasze technologie pozwalają na cięcie pełnego spektrum grubości praktycznie każdego materiału tj. stal węglowa/konstrukcyjna, stal nierdzewna, żaroodporna, aluminium, mosiądz, miedź, tytan, brąz, stal ocynkowana oraz blachy powlekane.

Posiadamy własny magazyn materiałów o powierzchni 5000 m2, dzięki czemu jesteśmy w stanie reagować na zmieniające się potrzeby klientów, oferując stosunkowo krótki termin realizacji zlecenia. Stosowane przez nas materiały posiadają atesty minimum klasy 3.1 oraz zawsze posiadają oznaczenie CE.

DOŚWIADCZENIE

Firma ESTIMET powstała na bazie ponad 30 letniego doświadczenia, które w branży metalowej zdobywali założyciele spółki. Firma została założona jako podmiot specjalizujący się w obróbce blach. Głównym profilem działalności firmy jest cięcie, gięcie, zwijanie oraz inne operacje dotyczące obróbki blach.

Szybkość, elastyczność w działaniu i koncentracja na potrzebach klientów to aspekty wyróżniające firmę. Zwracamy szczególną uwagę na jakość i obsługę klienta. Zdajemy sobie sprawę z tego, iż na dzisiejszym rynku szybkość reakcji na potrzeby klienta jest kwestią kluczową. Każdy proces, który realizuje firma ESTIMET jest zaprojektowany tak by maksymalizować element, którym jest szybkość realizacji czy to zamówienia, komunikacji, informacji, czy dostawy.
Naszym celem jest dostarczenie Ci w 100% zadowolenia ze współpracy.

Duma

Z naszymi usługami docieramy do 39 krajów Europy, co stanowi 85% naszego kontynentu. Pragniemy być dumni z pracy, którą wykonujemy, z usług które świadczymy. Pragniemy, by nasi klienci i partnerzy biznesowi mogli być dumni z tego, że współpracują z firmą taką jak nasza. Zapewniamy najlepsze warunki pracy dzięki zaawansowanemu wyposażeniu oraz efektywnym technikom produkcji. Nieustannie wdrażamy innowacje, dzięki którym pozostajemy w gronie najlepiej zaopatrzonych zakładów obróbki metali.

Jeśli coś da się wyciąć, my wytniemy to szybko i zgodnie z Twoimi wymaganiami.

Kontakt

Współpracujemy z firmami produkcyjnymi, projektantami, designerami, inżynierami z różnych gałęzi przemysłu i różnych branż. Jesteśmy w stanie obsłużyć zamówienie klientów z każdej branży. Zawsze z radością pomagamy w realizacji projektów naszych klientów.
Main Contact Form
Lokalizacja
Miechucino, ul. Kartuska 2, Polska - Adres korespondencyjny
Koczała, ul. Miastecka 33, Polska - Oddział produkcyjny
Kartuzy, ul. Gdańska 43, Polska - Biuro handlowe
Telefon
+48 731 730 001
e-mail
sales@estimet.com
godziny otwarcia
Poniedziałek - Piątek - 8:00 | 16:00
Odbiór towaru z magazynu
Poniedziałek - Piątek - 8:00 | 16:00
apartmentenvelopesmartphone