Spawanie metodą MAG

Jesteśmy specjalistami od spawania metodą MAG. Zajmujemy się łączeniem elementów wykonanych z takich materiałów jak stal węglowa/konstrukcyjna, stal nierdzewna oraz aluminium. Precyzja wykonania, wysoka jakość spoiny, szybkość realizacji zlecenia – tego mogą oczekiwać klienci, którzy zdecydują się na skorzystanie z naszej usługi spawania MAG.

Spawanie metodą MAG-135 przeprowadza się przy użyciu elektrody topliwej w osłonie gazów aktywnych – takich jak np. CO2 lub jego mieszanina z argonem. Do zespojenia elementów dochodzi przez podanie drutu elektrodowego litego, który łączy się z topionym materiałem. W czasie tego procesu gaz osłonowy pełni dwie główne funkcje – chłodzi uchwyt spawalniczy i zapobiega utlenieniu jeziorka spawalniczego, do którego mogłoby dojść wskutek kontaktu z atmosferą.

Jakie są zalety spawania metodą MAG-135?

Nasz zespół ma wieloletnie doświadczenie w obróbce stali i innych materiałów. Niezależnie od tego, czy zlecenie dotyczy gięcia blach, skrawania czy spawania, zawsze stawiamy na sprawdzone technologie gwarantujące najwyższą jakość. Dlatego też wykonujemy spawanie przy wykorzystaniu metody MAG-135.

Jedna z licznych zalet spawania metodą MAG-135 to uniwersalność – za pomocą tej technologii można łączyć materiały o bardzo szerokim zakresie grubości. Stosuje się ją m.in. do łączenia stali niestopowych, niskostopowych i wysokostopowych. Ponadto jest świetnie przystosowana do automatyzacji i robotyzacji. Cechuje się doskonałą powtarzalnością procesu, dlatego może być stosowana w produkcjach seryjnych. Oprócz tego nie można nie wspomnieć o doskonałej jakości otrzymywanej spoiny, odznaczającej się wysoką wytrzymałością i estetyką.

Przeprowadzony przez fachowców proces spawania metodą MAG-135 przebiega niezwykle szybko, sprawnie i wydajnie. Co istotne, technologia ta uznawana jest za jedną z najekonomiczniejszych.

apartmentenvelopesmartphone