Zwijanie blach

Szybkość i przejrzystość obsługi przy zachowaniu jakości i innowacyjności.
zwijanie
Dzięki doświadczonemu zespołowi jesteśmy w stanie podjąć się praktycznie każdego zadania związanego ze zwijaniem blach w zakresie długości 3000 mm i grubości 25 mm. W przypadku skomplikowanych kształtów możemy zastosować mikropołączenia w newralgicznych punktach. Po zakończonym procesie mikropołączenia są usuwane. Podginamy krańce zwijanych elementów – dzięki temu nie ma konieczności stosowania wybiegów, co przekłada się na duże oszczędności materiałowe. Zwijamy walce, owale i stożki – jesteśmy jednak otwarci także na specjalne życzenia naszych klientów. Posiadamy rozbudowany park maszynowy, który umożliwia nam precyzyjną realizację każdego zlecenia. Zawsze dotrzymujemy umówionych terminów – działamy szybko i sprawnie. Klientom zapewniamy kompleksową obsługę – możemy zaproponować także m.in. usługę cięcia blachy.

Na czym polega zwijanie blach?

Celem procesu zwijania blachy jest nadanie obrabianemu materiałowi wybranego kształtu – najczęściej stożkowego lub cylindrycznego. Do kształtowania arkuszy blachy używa się m.in. specjalistycznych zwijarek oraz pras hydraulicznych. W naszym zakładzie wykorzystujemy nowoczesne walce sterowane numerycznie – zapewniają wysoką precyzję i powtarzalność. Mamy doświadczenie w tworzeniu elementów o skomplikowanych kształtach. Należy podkreślić, że konkretną metodę zwijania blachy dobiera się z uwzględnieniem rodzaju materiału oraz oczekiwanego efektu końcowego. Obróbka metodą walcowania umożliwia trwałą zmianę krzywizny arkusza blachy. Wykonana przez profesjonalistów nie wpływa na obniżenie parametrów wytrzymałościowych materiału. Świadcząc usługi z zakresu zwijania blachy, zapewniamy klientom indywidualne podejście. Zależy nam na tym, by dostarczać wyroby idealnie odpowiadające oczekiwaniom konkretnego zleceniodawcy. Od wielu lat obsługujemy przedsiębiorstwa produkcyjne o różnym profilu działalności – zarówno w Polsce, jak i w całej Europie.
Otrzymasz ofertę w ciągu max. 3 godzin

Kontakt

Współpracujemy z firmami produkcyjnymi, projektantami, designerami, inżynierami z różnych gałęzi przemysłu i różnych branż. Jesteśmy w stanie obsłużyć zamówienie klientów z każdej branży. Zawsze z radością pomagamy w realizacji projektów naszych klientów.
Main Contact Form
Lokalizacja
Miechucino, ul. Kartuska 2, Polska - Adres korespondencyjny
Koczała, ul. Miastecka 33, Polska - Oddział produkcyjny
Kartuzy, ul. Gdańska 43, Polska - Biuro handlowe
Telefon
+48 731 730 001
e-mail
sales@estimet.com
godziny otwarcia
Poniedziałek - Piątek - 8:00 | 16:00
Odbiór towaru z magazynu
Poniedziałek - Piątek - 8:00 | 16:00
apartmentenvelopesmartphone